Mondd te a végzős beszédet a diplomaosztón!

Kedves frissen végzett Hallgatók!

Gratulálunk a sikeres záróvizsgátokhoz és az eredményes szakdolgozathoz! A júniusban végzett hallgatók diplomaosztó ünnepsége 2016. Július 26-án, több turnusban kerül megrendezésre.

9.30 órakor a pedagógia BA és a pszichológia BA szakon végzettek,

11.30 órakor a pszichológia MA és a (korábbi rendszerű) pszichológia egyetemi szakon, valamint a tanácsadó szakpszichológus szakirányú továbbképzési szakon végzettek,

14.00 órakor az andagógiai BA, az andragógia MA, az interkulturális pszichológia és pedagógia MA, a neveléstudományi MA, a rekreációszervezés és egészségfejlesztés BSc, a sportszervező BSc és a művelődésszervező főiskolai szakon végzettek vehetik át okleveleiket.

A hagyomány szerint a végzős hallgatók nevében egy hallgató ünnepi beszédet mond minden turnusban. Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, akkor jelentkezz 2016. Július 15. 23:59-ig az elnok@ppkhok.elte.hu címen a szakod és turnusod megnevezésével, illetve egy néhány mondatos összefoglalóval, hogy miért szeretnél végzős beszédet mondani.

Várjuk a jelentkezéseket!
Mondd te a végzős beszédet a diplomaosztón!