Mondd te a végzős beszédet a diplomaosztón!

Kedves frissen végzett Hallgatók!

Gratulálunk a sikeres záróvizsgátokhoz és az eredményes szakdolgozathoz! A januárban végzett hallgatók diplomaosztó ünnepsége 2017. március 2-án csütörtökön, két turnusban kerül megrendezésre. 12 órakor az andragógia BA, a pedagógia BA, a pszichológia BA, a psychology BA, a psychology MA, a rekreációszervezés és egészségfejlesztés BSc, a sportszervező BSc, a korábbi rendszerű egyetemi pszichológia és a korábbi rendszerű egyetemi tanári képzésben részt vettek, 14.00 órakor az andragógia MA, az interkulturális pszichológia és pedagógia MA, a neveléstudományi MA, a pszichológia MA, a tanári MA szakon végzettek, valamint szakirányú továbbképzésben a coach – üzleti edző, a fejlesztőpedagógus, a pedagógiai szakpszichológus, pedagógus szakvizsga, a perinatális szaktanácsadó, a szexuálpszichológiai szakpszichológus, a szoft technológiai szaktanácsadó és a tanácsadó szakpszichológus szakon végzettek vehetik át oklevelüket.

A hagyomány szerint a végzős hallgatók nevében két-két hallgató ünnepi beszédet mond minden turnusban. Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, akkor jelentkezz 2017. február 22. 23:59-ig az elnok@ppkhok.elte.hu címen a szakod és turnusod megnevezésével, illetve egy néhány mondatos összefoglalóval, hogy miért szeretnél végzős beszédet mondani. Várjuk a jelentkezéseket!