ELTE PPK nyílt nap

elte ppk nyílt napTöbbet szeretnél megtudni Pedagógia és Pszichológia Karról, esetleg szeretnél egy napra te is egyetemista lenni? Végre megint elérkezett az ELTE PPK nyílt napja. Idén február 2-án 10 órától várjuk a lelkes jelentkezni vágyókat. Sok színes programmal és rengeteg információval készültünk idén is.

Ebben az évben is karunk dékánja, Dr. Demetrovics Zsolt nyitja meg a napot beszédével, majd Kreszadló Dóra, a Hallgatói Önkormányzat jelenlegi elnöke és Dr. Papp Lajos hivatalvezető ismertetik az általános információkat.

A nyitó ünnepség után, 11 óra 15 perckor, rögtön el is kezdődnek az alapképzési tájékoztatók. Ezek az előadások bemutatják az adott képzést és a szakma egészét, valamint a BA/BSc-képzés jellegzetességeit. Természetesen lesz szó a szakirányokról, specializációs- illetve továbblépési lehetőségekről a tervezett MA/MSc szakokra, és a későbbi elhelyezkedési lehetőségekről. Az előadások végén pedig az összes kérdésére igyekeznek válaszolni az előadók. Ne felejtsétek el, hogy a tájékoztatók szakonként párhuzamosan történnek (11:15-11:45) !!!

• Edző BSc: 214-es terem
  • Közösségszervezés BA: 217-es terem
  • Pedagógia BA: 213-as terem
  • Pszichológia BA: Aula, kivetítés 215-ös terem
  • Sport- és rekreációszervezés BSc:
    • rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakirány: 203-as terem
    • sportszervezés szakirány: 115-ös terem

12 órától kezdődnek az alapképzési mintaórák. Itt betekintést kaphattok az egyetemi órák hangulatába, folyamatába. Ezek a mintaórák másfél órásak lesznek, pont mint az átlagos órák egyetemünkön. Fontos tudni, hogy ezek az órák is szakonként párhuzamosan folynak!!!

• Edző BSc: 214-es terem
    • 12:00-12:45: kajak-kenu specializáció
    • 12:45-13:00: kosárlabda specializáció
  • Közösségszervezés BA: 217-es terem
  • Pedagógia BA: 213-as terem
  • Pszichológia BA: Aula, kivetítés a 215-ös teremben
  • Sport- és rekreációszervezés BSc:
    • rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakirány: 203-as terem
    • sportszervezés szakirány: 115-ös terem

14 órától kezdődnek a mesterképzési tájékoztató előadások. Betekintést kaphattok, hogy milyen lehetőségek várnak Titeket a BA képzések után, és fontos infomárciókkal gazdagodhattok a különböző MA képzésekről.

• 14:00-15:00:
    • Andragógia MA: 115-ös terem
    • Neveléstudomány MA: 213-as terem
    • Pszichológia MA és 14.45-től angol nyelvű számítógépes és kognitív idegtudomány MSc: Aula
    • Rekreáció MSc: 217-es terem
  • 14:30-15:30: Társadalmi befogadás tanulmányok MA: 203-as terem
  • 15:00-16:00: Emberi erőforrás tanácsadó MA: 115-ös terem

Ha egyéb kérdésed lenne, vagy több, mélyebb információt szeretnél kapni, látogass el a 4-es számú földszinti terembe, ahol egész nap várunk benneteket!

Gyertek el, tekintsetek be a PPK mindennapjaiba, ismerjétek meg a kar hallgatóit és tanárait, és csatlakozzatok Ti is hozzánk!