FELHÍVÁS HONORÁCIOR STÁTUSZ PÁLYÁZATRA!

Ha rendelkezel kiváló szakmai tervvel, és kompetensnek vagy motiváltnak érzed magad ahhoz, hogy ezt meg is valósítsd, akkor itt a lehetőség! Honorácior státuszú hallgatóként lehetőséged nyílik rá, hogy megvalósítsd szakmai vagy kutatási terveidet, elmélyítsd tudásod saját szakterületeden, vagy más diszciplínák rejtelmeiben mélyedj el!

A honorácior státusz lehetőséget biztosít arra, hogy ha sikeres pályázatot adsz le, a választott kurzusok többletkreditjei térítésmentesek legyenek.

I.) A honorácior státuszra pályázhat minden olyan, az Egyetemmel hallgatói jogviszonyban álló hallgató,

a) aki alapképzésben, vagy osztatlan képzésben rendelkezik legalább egy lezárt félévvel,

b) mesterképzésben folytat tanulmányokat,

c) és tanulmányi, tudományos eredményei érdemessé teszik rá.

II.) A hallgató pályázatának tartalmaznia kell

a) a szakmai önéletrajzát,

b) a tudományos eredményeit,

c) a megelőző, lezárt féléveiben elért tanulmányi eredményeiről szóló igazolást,

d) az általa kidolgozott egyéni munkatervet, amely tartalmazza a hallgató honorácior státusszal elérni kívánt célját és motivációját,

e) a státusz keretein belül az első félévben elvégezni szándékozott kurzusok felsorolását,

f) az elvégezni szándékozott kurzusok oktatásáért felelős oktatási szervezeti egység vezetőinek hozzájárulását, valamint a hallgató Szakjáért felelős oktatónak az ajánlását.

Határidő: 2019. június 30.

Hiánypótlás: 2019. július 5.

A pályázáshoz használd a következő űrlapot: Űrlap

Honorácior a Hallgatói Követelményrendszerben: https://www.elte.hu/dstore/document/689/ELTE_SZMSZ_II.pdf; 32. oldal

A kész pályamunkákat e-mail üzenetben várjuk a tudomany@ppkhok.elte.hu címre. Ha kérdésed van, vagy további információra lenne szükséged, írj bátran ugyanerre az elérhetőségre.

Sok sikert,

Habuczki Milán