Mentorfelvételi

3803Kedves Mentorjelölt! :)

Elgondolkodtál már azon, hogyan gyakorolhatsz egy vagy akár több idegen nyelvet teljesen ingyen minden nap?
Hogyan ismerhetsz meg új kultúrákat, anélkül, hogy elutaznál?
Hogyan vehetsz részt jobbnál jobb programokban egy jó kis nemzetközi társaságban?
Hogyan szerezhetsz pluszpontokat az Erasmus jelentkezésnél?

Ha ezek közül egy is eszedbe jutott már, a Mentorság a Neked való feladat!
———————————————————

De kik is vagyunk mi, Mentorok?

Mi segítjük a kar és az egyetem külföldi hallgatóit itt tartózkodásuk alatt, eligazítjuk őket a kari tanulmányi életben és évről-évre számtalan programot szervezünk nekik, hogy a legtöbbet kihozhassuk az Erasmus félévükből – és mellette mi is jól szórakozunk.

Légy tagja egy különleges és összetartó csapatnak, csatlakozz a PPK Mentor Köréhez! Ehhez a következő dolgokat kell tenned:

– Írásbeli forduló: Küldd el önéletrajzodat, angol vagy magyar nyelvű motivációs leveledet a ppk@elte.esn.hu címre március 3-áig!
– Szóbeli forduló: az önéletrajz és motivációs levél alapján behívunk egy szóbeli beszélgetésre, ahol jobban megismerünk Téged és felmérjük a nyelvtudásodat is.
– Mentorképzés: a felvételt nyert Mentorok számára március 11-én egy képzést szervezünk, ahol a legfontosabb információk átadása mellett csapattá kovácsolódhatunk. Ezen a részvétel kötelező, de miért is hagynád ki 😉

Várjuk jelentkezésedet!