Autogén tréning csoport indul 2016. október 5­én ELTE hallgatóknak

Csoportos (10-­12 fős), autogén tréning csoport indul az ELTE PPK Életvezetési Tanácsadó​ szervezésében.

Az autogén tréning az egyik leghatékonyabb relaxációs módszer. Kiválóan alkalmas arra, hogy rövid idő alatt (kb. 5­10 perc) létrehozzunk egy olyan nyugodt állapotot, mely egyértelműen pozitívan hat a testre és a lélekre. Az autogén tréning 10 alkalom alatt sajátítható el és otthoni gyakorlást (napi 2 x 10 perc) is igényel.

Az autogén tréning hozzájárulhat:

● A kiegyensúlyozottabb és energikusabb állapot kialakulásához,
● A szorongás lelki tüneteinek csökkenéséhez (alvásproblémák, idegesség, feszültség),
● A szorongás testi tüneteinek csökkenéséhez (gyomorégés, magas vérnyomás stb.),
●  Teljesítménynövekedéshez az iskolában, munkahelyen,
●  A szerepléstől való félelem vagy vizsgadrukk csökkenéséhez,
● Az önismeret fejlődéséhez,
● Az önbizalom növekedéséhez.

Kinek javasolt: mindenkinek, aki motivált és elkötelezett egy bizonyítottan hatékony módszer megtanulásában.
Részvétel: térítésmentes.
A foglalkozás időtartama​:
Hetente 1x 90 perc, szerdánként 14­15.30­ig A foglakozás kezdete: 2016. október 5.
A csoport jellege​:
zárt csoport, max. 12 fő. A csoportba csatlakozás feltétele egy rövid interjú (szeptember 28.​)
Helyszín​: Múzeum krt. 4­6. D épület ­117
Jelentkezési határidő​:
szeptember 25., déli 12 óra!

A foglalkozást tartják: Szemán Dénes, pszichológus és Fekete Flóra, pszichológus hallgató (MA), autogén tréner.

Érdeklődés esetén kérjük töltse ki a jelentkezési lapot!